Zlínské
Zelenenoviny.cz

Termíny farmářských trhů ve Valašském Meziříčí

11.3.2022 | Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí si pro své občany a návštěvníky přichystalo termíny tradičních farmářských trhů a řemeslných akcí. Konat se letos budou na I. nádvoří zámku Žerotínů. První termín vychází na začátek května a poslední na konec září. Lidé si budou moci vybrat ze široké nabídky regionálních produktů.


Ani v roce 2022 nepřijdou občané a návštěvníci Valašského Meziříčí o tradiční farmářské trhy. Kvůli probíhající revitalizaci náměstí se budou konat na I. nádvoří zámku Žerotínů.

„Oblíbené páteční Farmářské trhy mají v našem městě dlouhou tradici a těší se velké návštěvnosti. Letos počítáme s tím, že jich od května do konce září uspořádáme celkem 10 a lidé si tak opět vyberou z široké nabídky regionálních výrobců,“ uvedla místostarostka Yvona Wojaczková. Trhy ještě doplní v termínu 13. května oblíbený Květinový jarmark a 23. září Valašsko-Kysucké koštování podpořené z Fondu malých projektů – Region Bílé Karpaty. 

„Letos jsme se také shodli na tom, že od prodejců nebudeme vybírat nájemné za pronájem stánků. Vede nás k tomu snaha podpořit lokální producenty a farmáře, které nepříznivě zasáhlo rušení kulturních akcí související s loňskými nařízeními vlády v boji s koronavirem,“řekl starosta Robert Stržínek.

 

Termíny Farmářských trhů a řemeslných akcí:

6. a 20. května, 3. a 17. června, 1., 15. a 29. července, 12. a 26. srpna, 9. září 

13. května – Květinový jarmark

23. září – Valašsko-Kysucké koštování 
 

 

INFORMACE PRO PRODEJCE ZDE

 

Redakčně upraveno.

Zdroj: valasskemezirici.cz

Zdroj fota: trhy.muvalmez.cz

Více informací najdete v rubrikách:    Reklama

    Co se dělá pro životní prostředí:

    Reklama: