Zlínské
Zelenenoviny.cz

Obnova pumptrackové dráhy ve Valašském Meziříčí

6.10.2021 | Valašské Meziříčí

V polovině prázdnin došlo k rozsáhlé opravě pumptrackové dráhy ve Valašském Meziříčí na ulici Vrbenská. Nyní je pro uživatele opět bezpečná. 

 


 

 

 

Valašskomeziříčská radnice nechala v polovině července provést rozsáhlou opravu oblíbeného sportoviště v ulici Vrbenská. Příznivci pumptracku tak mohou opět naplno řádit na bezpečnější dráze.

 

Město zmíněné sportoviště otevřelo na podzim 2018 a od té doby se těší velkému zájmu sportovců všech věkových kategorií. „Každoroční intenzivní provoz od jara do podzimu se ale na pumptrackové dráze podepsal zejména v podobě poškození některých modulů. Proto jsme museli přistoupit k větší opravě. Ta si vyžádala náklady cirka 26 tisíc korun,“ řekl starosta Robert Stržínek s tím, že některé díly musel dodavatel odvézt na dílnu, kde prošly renovací. „Nyní už jsou ale znovu na svém místě a 65 metrů dlouhá dráha je tak zase bezpečnější. Navíc jsme pro její uživatele připravili novinku v podobě drobné obměny trasy,“ shrnul starosta. Zájemci mohou uzavřený okruh s vlnami a klopenými zatáčkami opět zdolávat na kolech, koloběžkách, skateboardech nebo in-line bruslích.

 

Redakčně upraveno.

Zdroj: Valašské Meziříčí

Zdroj fota: Valašské Meziříčí

Více informací najdete v rubrikách:    Reklama

    Co se dělá pro životní prostředí:

    Reklama: