Zlínské
Zelenenoviny.cz

Osvěžující květináče pro kolemjdoucí v Hradišti

8.6.2020 | Zlín

Uherské Hradiště se rozhodlo investovat do nového mlžného zařízení, které lidem v parných letních dnech přijde vhod. Nabídne příjemné osvěžení přímo z květináčů.


Nové mlžné zařízení nabízí osvěžení přímo na centrálním Masarykově náměstí. Konstrukci s tryskami s vodou doplňují mobilní květináče, které vkusně doplňují květinovou výzdobu v jiných částech náměstí.

 

V minulých letech bylo na náměstí instalováno provizorní mlžné zařízení, formou převěsu mezi sloupem veřejného osvětlení a rozcestníkem, které sice poskytlo ochlazení v horkých letních měsících, ale esteticky na centrální náměstí zcela nezapadalo.

 

Oblíbení květinové pyramidy a závěsné truhlíky na sloupech veřejného osvětlení proto letos na Masarykově náměstí doplnily mobilní květináče s další květinovou výzdobou. Tyto květináče jsou současně doplněny mlžným zařízením. Nové zařízení představuje systém čtyř mlžných bran, které jsou osazeny mlžícími tryskami, vytvářejícími rovnoměrný opar pod bránou a v jejím okolí. Květináče a mlžní brány jsou mobilní, takže stávající sestava ve tvaru kříže je variabilní.

 

Redakčně upraveno.

Zdoj: zlin.cz

Zdroj fota: pixabay.com

Více informací najdete v rubrikách:    Reklama

    Co se dělá pro životní prostředí:

    Reklama: